Nowa oferta amortyzatorów Delphi

Delphi niedawno w oficjalnym oświadczeniu zapowiedziała wprowadzenie na rynek 142 referencji amortyzatorów i innych komponentów. Nowe numery to przede wszystkim amortyzatory (37 sztuk), sprężyny zawieszenia (102) i zestawy mocowań górnych (3). Dzięki temu, Delphi pokryło prawie 95 % całego, europejskiego rynku.

Jak wskazuje Sue Knowles, dyrektor linii biznesowej w Delphi Product & Service Solutions, wprowadzono nowy interfejs katalogu w celu zwiększenia przejrzystości informacji o produktach, takich jak części samochodowe. Dzięki temu, klient ma możliwość sprawniejszej identyfikacji danego komponentu, a prosty do zrozumienia opis powinien ułatwić wybór. Dodatkowo, w katalogu zadbano również o specjalną opcję wyszukiwania części montowanych fabrycznie w danym modelu.

Katalog Delphi jest dostępny w sieci już od jakiegoś czasu, a wszystkie referencje i numery zostały zsynchronizowane z elektronicznymi systemami katalogowymi, takimi jak m.in.  TecDoc, ALDOC i inne.

Powyższe zmiany nie byłyby możliwe, gdyby nie znajomość Delphi rynku motoryzacyjnego. Doświadczenie zdobyte przez dostarczanie części dla 25 globalnych producentów samochodów sprawia, że wszelkie aspekty wyposażenia fabrycznego, trwałości, warunków pracy itd. są znane konstruktorom tej firmy. Jednym z głównych celów Delphi jest zaprojektowanie takich amortyzatorów na rynek niezależny, które jakością byłyby równe albo przewyższały amortyzatory wykorzystywane na tzw. pierwszy montaż.

Steve Ballard, menadżer ds. inżynierii w Delphi Product and Service Solutions jest zdania, że amortyzatory Delphi są poddawane testom wytrzymałościowym, składającym się nawet z 2 milionów cykli, dzięki czemu można uzyskać unikalną trwałość i osiągi. Oczywiście, niezwykle ważne są także wysokiej jakości materiały, które pomagają zbliżyć się produktom Delphi do wyposażenia fabrycznego. Warto więc decydować się na amortyzatory Delphi, bowiem charakteryzuje ich niezwykle wysoka jakość i 100 letnie doświadczenie w produkcji części zarówno wyposażenia fabrycznego, jak i na niezależny rynek części zamiennych (aftermarket).

Jedna odpowiedź

  1. […] na pewno szybciej reaguje na nierówności. Takie amortyzatory oczywiście są w ofercie firmy Delphi, a teraz w fabrycznym montażu samochodów takie rozwiązanie zdecydowanie należy do […]

Odpowiedz

Copyright © AutoAmortyzatory.com - Serwis o amortyzatorach dobrych firm
Wszelkie zdjęcia i logotypy należą do ich prawowitych właścicieli - zostały użyte tylko w celach informacyjnych