Nowe amortyzatory Optimal

Jeden z popularniejszych producentów części zamiennych, firma Optimal, wprowadziła na rynek specjalne amortyzatory, idealnie spełniające wymagania rynku aftermarket. Unikalna konstrukcja i zaawansowana technologia pozwala na sprawny montaż amortyzatorów i zaoszczędzeniu czasu mechaników. Produkty z tej linii oznaczone są marką Maxxtrut.

Firma Optimal w sposób dokładny i przemyślany wprowadził ofertę nowych amortyzatorów. Każdy, poszczególny amortyzator posiada wszelkie, niezbędne części zamienne, jak chociażby śruby mocujące. Aktualna oferta obejmuje ponad 130 różnych referencji.

Amortyzatory Optimal Maxxtrut

Dzięki temu, amortyzatory Optimal z linii Maxxtrut pozwalają pracownikom warsztatu na zaoszczędzenie około dwóch godzin w porównaniu z konwencjonalną procedurą. Dodatkowo, sposób montażu ogranicza do minimum zastosowanie specjalistycznych narzędzi, które w innych przypadkach są potrzebne. Optimal wysyła cały zmontowany amortyzator, na który daje 3 lata gwarancji.

Amortyzatory Maxxtrut są montowane przez spółkę Strutkit, która posiada połowę udziałów firmy Optimal i firmy Suplex. Za dystrybucję produktów Maxxtrut na rynku części zamiennych odpowiada Optimal, z kolei towar do klientów przemysłowych doręczany jest bezpośrednio przez Strutkit.

Jedna odpowiedź

  1. Piotr pisze:

    „Dzięki temu, amortyzatory Optimal z linii Maxxtrut pozwalają pracownikom warsztatu na zaoszczędzenie około DWÓCH GODZIN w porównaniu z konwencjonalną procedurą” – gdyby nie Optimal to bym nawet nie musiał przystępować do pracy

Odpowiedz

Copyright © AutoAmortyzatory.com - Serwis o amortyzatorach dobrych firm
Wszelkie zdjęcia i logotypy należą do ich prawowitych właścicieli - zostały użyte tylko w celach informacyjnych