Meyle

Właściciel marki Meyle, firma Wulf Gaertner Autoparts AG działa w zakresie wytwarzania i dystrybucji części zamiennych już od 1958 roku. Od roku 1995 Wulf Gaertner Autoparts AG samodzielnie produkuje pod nazwą MEYLE własne części zamienne, w tym słynne amortyzatory Meyle, do samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów użytkowych, których wysoka jakość znana jest na całym świecie. Odbiorcami są hurtownie z ponad 120 krajów ze wszystkich kontynentów.

Amortyzatory MeyleWysoka jakość produktów jest zapewniona poprzez specjalny system zarządzania. Każda część przechodzi wnikliwą kontrolę, nadzorowaną przez ekspertów technicznych z laboratorium badawczego w Hamburgu. Dbałość o szczegóły w procesie produkcji części zamiennych pod marką Meyle została doceniona przez niezależne instytucje, takie jak TÜV oraz m.in. przez ekspertów Auto Bild.

Pełna oferta firmy Meyle liczy obecnie 13.300 artykułów. W większości są to części do układu zawieszenia i elementy podwozia gwarantujące pełne bezpieczeństwo i doskonałe osiągi. Dodatkowo Meyle oferuje komponenty układu kierowniczego, części gumowo-metalowe, hamulce i amortyzatory. Zwłaszcza te ostatnie zasługują na szczególną uwagę.

Amortyzatory Meyle

Amortyzatory Meyle zostały wyprodukowane w drodze starannego procesu, tak aby poradziły sobie z każdymi warunkami na drodze. Dzięki nim, następuje wyeliminowanie pionowych drgań kół i odrywania ich od podłoża. Stwierdzono też, że droga hamowania ulega znacznemu skróceniu, zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Amortyzatory MeyleDzięki unikalnej konstrukcji i wspomnianego wcześniej systemu kontroli technicznej, amortyzatory Meyle odznaczają się niezwykłą trwałością. W przeciwieństwie do amortyzatorów niskiej jakości niewiadomego pochodzenia, części niemieckiego producenta znacznie redukują przechyły podczas zakrętów oraz eliminują efekt „pływania” i „bujania” auta.

Komfort i bezpieczeństwo

Ponadto, amortyzatory Meyle cechują się właściwościami, które zapewniają bezpieczeństwo kierowcy. Dzięki nim, samochód ma zapewnioną przyczepność kół do nawierzchni i stu procentowe panowanie nad pojazdem. Zaobserwowano także wolniejsze zużycie opon, no i przede wszystkim zwiększony komfort podróżowania. Warto więc wymienić w swoim aucie amortyzatory, na te sygnowane logiem Meyle. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że użytkowanie samochodu będzie bezpieczne, komfortowe i ominą nas nagłe usterki układu zawieszenia i amortyzacji.


Sprawdź amortyzatory MEYLE w ofercie sklepu iParts.pl


Copyright © AutoAmortyzatory.com - Serwis o amortyzatorach dobrych firm
Wszelkie zdjęcia i logotypy należą do ich prawowitych właścicieli - zostały użyte tylko w celach informacyjnych