Sachs

Amortyzatory przekształcają energię drgań z podwozia i kół w ciepło. Brzmi to prosto, ale ma istotny wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy a także zużycia pojazdu. Amortyzatory mają za zadanie tłumić nierówne powierzchnie. Skaczące koła i silne wibracje, które powstają w wyniku złego funkcjonowania amortyzatorów, mogą prowadzić do zwiększonego zużycia opon i części podwozia. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby amortyzatory w naszych samochodach były w 100% sprawne. Czy amortyzatory Sachs to dobry wybór?

Części zawieszenia Sachs

Firma ZF Sachs jest jedną z największych firm produkujących części samochodowe. Założona w 1895 roku w Schweinfurcie spółka szybko stała się jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży samochodowej, specjalizując się produkcji sprzęgieł i amortyzatorów. Zatrudnia prawie 20 tysięcy pracowników w 19 krajach na całym świecie, a roczna wielkość sprzedaży firmy wynosi ponad 2 biliony euro.

amortyzatory sachsCzęści zawieszenia Sachs, w tym amortyzatory, już od wielu lat cieszą się niezwykłą popularnością wśród użytkowników samochodów. Za dowód jakości i niezawodności produktów tejże firmy może uznać fakt, że firmy takie jak Mercedes, BMW czy Volkswagen stosują je na tzw. pierwszy montaż. Amortyzatory Sachs to pewność i gwarancja, że układ zawieszenia będzie w naszym samochodzie działał sprawnie, a jazda będzie komfortowa.

Co sprawia, że amortyzatory Sachs są tak wysokiej jakości i zdobywają uznanie kierowców na całym świecie? Przede wszystkim niemiecki koncern stosuje najnowocześniejsze technologie w procesie produkcji, wykonując przy tym szereg szczegółowych i skomplikowanych testów wytrzymałości. Każdy amortyzator, wychodzący z fabryki, jest wnikliwie sprawdzany pod kątem sprawności i jakości.

Amortyzatory Sachs – rodzaje

W ofercie firmy znajdują się dwie, główne linie amortyzatorów, o nazwie Super Touring i Advantage. Super Touring jest wszechstronnym amortyzatorem w korzystnej cenie, produkowanym do praktycznie wszystkich typów samochodów. Do produkcji amortyzatorów Sachs z tej serii zostały użyte najwyższej jakości materiały, odporne na korozję i zużycie. Przykładem tego są chromowane, wysoko polerowane tłoczyska i specjalne prowadnice łożyska. Połączenie tych dwóch elementów gwarantuje nie tylko szczelność amortyzatora, ale i również wysoki poziom komfortu, dzięki niskiemu współczynnikowi tarcia. Dodatkowo użyty lakier na bazie wody nie tylko zapewnia niezawodną ochronę przed kamieniami, korozją i innymi wpływami środowiska, ale jest także przyjazny dla środowiska. Te amortyzatory polecane są dla wszystkich kierowców, zarówno dla tych jeżdżących sporo w trybie miejskim, jak i tych, którzy poruszają się głównie w trasie.

Natomiast amortyzatory Sachs z serii Advantage to idealna propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniają one zoptymalizowane trzymanie się drogi, najwyższy komfort jazdy przy maksymalnym bezpieczeństwie. Advantage łączą sportowy profil z komfortem jazdy. W serii znajdują się wyłącznie amortyzatory gazowe jednorurowe lub dwururowe. Ustawienie siły tłumienia zapewnia najwyższą stabilność jazdy. Zaawansowana technologia dokładnie i indywidualnie dopasowuje amortyzatory do każdego typu pojazdu, konstrukcji osi oraz zawieszenia.


Sprawdź amortyzatory SACHS w ofercie sklepu iParts.pl


Copyright © AutoAmortyzatory.com - Serwis o amortyzatorach dobrych firm
Wszelkie zdjęcia i logotypy należą do ich prawowitych właścicieli - zostały użyte tylko w celach informacyjnych