Kayaba

Kayaba to marka koncernu KYB Corporation, mającego siedzibę w stolicy Japonii – Tokio. Od przeszło wieku Kayaba koncentruje się na pracach badawczo – rozwojowych i wdrażaniu nowoczesnych technologii hydraulicznych w przemyśle lotniczym, kolejowym, okrętowym i przede wszystkim, w motoryzacyjnym. Amortyzatory Kayaba uznaje się za jedne z najlepszych na świecie.

amortyzatory kayabaKYB (Kayaba) jest największym na świecie producentem amortyzatorów do samochodów osobowych. Co czwarte auto wyjeżdżające z fabryki, posiada na wyposażenie właśnie amortyzatory Kayaba. Dzięki doświadczeniom inżynierów i techników KYB, firma szybko stała się nie tylko liderem w produkcji amortyzatorów, ale także i w dziedzinie projektowania zintegrowanych systemów kontroli trakcji i sterowania pojazdów.

Amortyzatory Kayaba są projektowane i produkowane przy użyciu tych samych technologii i rozwiązań, jak w przypadku oryginalnego wyposażenia na tzw. pierwszy montaż. Szybko zyskały uznanie klientów na rynku części zamiennych, ze względu na swoją specyfikę – są wyposażone w zespoły zaworowe o zwiększonej efektywności, dzięki którym zapewnione jest bezpieczeństwo i ponadprzeciętny komfort jazdy. Unikalna technologia amortyzatorów Kayaba sprawia także, że inne podzespoły w samochodzie są chronione i wolniej ulegają zużyciu w procesie eksploatacji.

Najlepszej jakości Amortyzatory Kayaba

Motto firmy „Our Precision, Your Advantage” jest podkreśleniem troski o satysfakcję klientów, którzy już od wielu lat wybierają amortyzatory Kayaba, które są symbolem wygody, bezpieczeństwa i solidności. Zakłady produkujące amortyzatory uzyskały certyfikaty zgodności z wymogami norm ISO 9001, QS 9000 i ISO 14001.

W szerokiej ofercie firmy znajdują się następujące modele amortyzatorów: Premium, Excel G, Gas-A-Just, Ultra SR, AGX. Na uwagę zasługują wszystkie produkty, bowiem są one dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Dla przykładu, amortyzatory Kayaba Ultra SR obejmują wysokociśnieniowe amortyzatory gazowe jednorurowe, gazowe kolumny MacPhersona oraz gazowe wkłady kolumn. Amortyzatory są skierowane dla kierowców lubiących szybką jazdę, wymagających wiele od własnego pojazdu a jednocześnie ceniących stabilność zawieszenia.

Natomiast seria AGX to amortyzatory gazowe dwururowe z regulacją siły tłumienia, dzięki którym każdy kierowca może samodzielnie wyregulować siłę tłumienia nierówności, odpowiednio do jego preferencji czy warunków na drodze. Posiada bezszwowe cylindry i tuleje, a tłoki i prowadnice tłoczyska ze spieku żelaznego wydłużają okres eksploatacji i trwałość amortyzatora Kayaba AGX. Pozostałe modele z serii Premium polecane są dla klientów ceniących najwyższą jakość, Gas-A-Just są to wysokociśnieniowe amortyzatory gazowe jednorurowe, a Excel-G idealnie będą sprawdzać się w samochodach użytkowników ceniących bezpieczeństwo ponad wszystko.


Sprawdź amortyzatory KAYABA w ofercie sklepu iParts.pl


Copyright © AutoAmortyzatory.com - Serwis o amortyzatorach dobrych firm
Wszelkie zdjęcia i logotypy należą do ich prawowitych właścicieli - zostały użyte tylko w celach informacyjnych