Delphi

Delphi to producent znany kierowcom szczególnie ze względu na wysokiej jakości amortyzatory. Firma współpracowała z wieloma znanymi koncernami samochodowymi – Mini, marka należąca do BMW wykorzystuje amortyzatory Delphi, a Mercedes korzystał z tych modułów przy produkcji modelu SLK.

FirmAmortyzatory Delphia Delphi oferuje szeroką gamę amortyzatorów, które zapewniają większy komfort, bezpieczeństwo i precyzję jazdy. Wszystkie produkty są projektowane i produkowane według oryginalnych specyfikacji i najnowszych technologii, tak jak u producentów oferujących części na pierwszy montaż.

Amortyzatory Delphi

Koncern oferuje dwa rodzaje amortyzatorów Delphi, różniących się od siebie technologią. Pierwszym z nich jest amortyzator dwururowy gazowy bądź hydrauliczny, który używany jest dziś przez prawie 90% producentów części samochodowych. Drugim z nich jest amortyzator jednorurowy pod wysokim ciśnieniem, który w przeciwieństwie do dwururowego posiada rurę, która sprawuje funkcje zarówno cylindra i zbiornika. Technologia ta została zaprojektowana specjalnie z myślą o luksusowych samochodach i typu off-road i oferuje szereg korzyści, takich jak lepszy czas reakcji we wszystkich pozycjach i precyzja ustawienia.

  • Amortyzatory Delphi Comfort Series – seria Comfort wykorzystuje technologię „Twintube”, którą stosuje większość producentów OE, w celu zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki solidnej konstrukcji, rura zbiornika chroni cylinder od zewnętrznych uszkodzeń i sprawnie funkcjonuje w trudnych warunkach.
  • Amortyzatory Delphi Performance Series – dzięki zastosowaniu sprężonego gazu, amortyzatory Delphi z tej serii poradzą sobie w każdych warunkach, w każdym samochodzie – luksusowym, klasy średniej czy przeznaczonym do off-road’u.

Do zalet amortyzatorów Delphi możemy zaliczyć m.in. jakość (zgodna ze standardami producentów na pierwszy montaż), bezpieczeństwo i wygoda. Firma stale rozwija swoją ofertę i ulepsza produkty, stosując najnowsze technologie.


Sprawdź amortyzatory DELPHI w ofercie sklepu iParts.pl


Copyright © AutoAmortyzatory.com - Serwis o amortyzatorach dobrych firm
Wszelkie zdjęcia i logotypy należą do ich prawowitych właścicieli - zostały użyte tylko w celach informacyjnych