KYB laureatem prestiżowej nagrody GAI

KYB Europe otrzymało prestiżową nagrodę GAI (Group Auto International) w kategorii sprzedaż. Nie jest to pierwsze, istotne odznaczenie dla japońskiego koncernu.

Nagrody zostały wręczone na corocznej konferencji partnerów Group Auto International, która miała miejsce w Barcelonie. Koncern KYB był nominowany w czterech kategoriach – ogólna, logistyka, marketing i sprzedaż. Sukces udało się odnieść na ostatniej płaszczyźnie dzięki największemu wzrostowi sprzedaży spośród wszystkich kandydatów GAI w 2010 roku.

Pomimo niezwykle korzystnych wyników sprzedaży, prezes KYB Europe – Hajime Sato nie skrywał wzruszenia. Przyznał, że ludzie pracujący dla KYB Europe są zaszczyceni kolejnym wyróżnieniem otrzymanym od jednego z kluczowych partnerów biznesowych. Wspomniał również, że otrzymana nagroda jest doskonałą motywacją do dalszej pracy oraz potwierdzeniem właściwego kierunku działań przedsiębiorstwa KYB Europe.

KYB jest największym na świecie dostawcą amortyzatorów jako oryginalnego wyposażenia do wiodących koncernów samochodowych, wśród których warto wymienić choćby takie spółki jak Audi-VW Group, Ford, Mitsubishi, PSA, Renault, BMW, Nissan oraz Toyota. Szacuje się, że co czwarty samochód opuszczający linię produkcyjną posiada w seryjnym wyposażeniu amortyzatory KYB. Oprócz dominacji w dziedzinie części oryginalnych koncern KYB Europe dostarcza na rynek części zamiennych kompletną ofertę sprężyn zawieszenia KYB K-flex oraz zestawów montażowych i ochronnych.

Odpowiedz

Copyright © AutoAmortyzatory.com - Serwis o amortyzatorach dobrych firm
Wszelkie zdjęcia i logotypy należą do ich prawowitych właścicieli - zostały użyte tylko w celach informacyjnych