Sprężyny zawieszenia Lesjofors

Na zawieszenie samochodu składa się kilka istotnych elementów. Oprócz wahaczy i amortyzatorów bardzo ważne są także sprężyny zawieszenia. Wszystkie podzespoły zawieszenia powinny ze sobą odpowiednio współgrać, by samochód trzymał się drogi. Kierowcy często nie doceniają tych elementów choć w praktyce mają one nieocenione znaczenie dla bezpieczeństwa podróżowania. Jednym z wiodących producentów sprężyn zawieszenia jest firma Lesjofors.

sprężyny zawieszenia lesjoforsLesjofors to szwedzkie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji sprężyn zawieszenia. Firma bez wątpienia jest jednym z największych producentów sprężyn na świecie. W ofercie znajdziemy ponad 5 tysięcy numerów referencyjnych, kompatybilnych z większością samochodów produkcji europejskiej i azjatyckiej. Marka posiada typowe sprężyny gazowe i sprężyny obniżające, idealne do samochodów sportowych. Części charakteryzują się doskonałą jakością, która odpowiada podzespołom stosowanym na wyposażenie fabryczne. Oprócz sprężyn zawieszenia, w ofercie Lesjofors znajdziemy także zawieszenie resora piórowego i sprężyny gazowe pokrywy bagażnika i silnika.

Sprężyny zawieszenia najwyższej jakości

Specjaliści docenili szwedzkiego producenta przede wszystkim za doskonałą jakość i solidne materiały użyte podczas procesów produkcyjnych. Sprężyny zawieszenia Lesjofors są odporne na działanie temperatur, zmianę warunków atmosferycznych oraz korozję, co sprawia, że ryzyko pęknięcia jest bardzo małe. Stosunkowo niskie ceny sprawiły, że popularność marki na rynku międzynarodowym stale wzrasta. Nikogo nie powinien więc zdziwić fakt, że sprężyny zawieszenia Lesjofors są obecnie montowane w zakresie wyposażenia fabrycznego wielu popularnych marek samochodów.

3 komentarze

  1. olaf pisze:

    Uzywalem i moge z pewnoscia polecic. Sprezyny lesjofors to obecnie chyba najlepsze na rynku.

  2. Daniel pisze:

    Wyglądają ciekawie 🙂

  3. Fakt, trzeba przyznać, że wygląda to rewelacyjnie 😀

Odpowiedz

Copyright © AutoAmortyzatory.com - Serwis o amortyzatorach dobrych firm
Wszelkie zdjęcia i logotypy należą do ich prawowitych właścicieli - zostały użyte tylko w celach informacyjnych