BOGE

Boge to marka niemieckiej grupy ZF Friedrichshafen AG zajmującej się projektowaniem, produkcją, badaniami i rozwojem w przemyśle motoryzacyjnym. Jest światowym dostawcą amortyzatorów do samochodów osobowych i użytkowych. 

bogelogoPod marką Boge produkowane są w Eitorf (Nadrenia – Północna Westfalia) podzespoły OEM układu zawieszenia: amortyzatory Super Automatic (standardowe) i Turbo (wyczynowe) i inne. Oferuje je dla około 4400 typów pojazdów.

Amortyzatory BOGE zostały wybrane przez wiodących producentów samochodów jako oryginalne wyposażenie zapewniające kontrolę podczas jazdy na najwyższym światowym poziomie. Do produkcji pojazdów seryjnych, producenci motoryzacyjni wybierają jednie amortyzatory, które zostały zaprojektowane specjalnie dla danego pojazdu. Z tego powodu, BOGE oferuje także amortyzatory odpowiednie do praktycznie każdego samochodu, opracowane i wyprodukowane zgodnie surowymi standardami oryginalnego wyposażenia.

3 komentarze

  1. filip pisze:

    świetna niemiecka marka, naprawdę dobra, polecam

  2. Marcin pisze:

    Myśle że firma BOGE odniosła wielki sukces ponieważ teraz przemysł samochodowy inwestuje w najlepsze amortyzatory ponieważ chcą jak najbardziej uprzyjemnić jazdę nowemu użytkownikowi. Jestem zadowolony ze firma ta cały czas idzie do przodu a nie stoi w miejscu.

  3. […] niepotrzebnych problemów. Kupujmy rozsądnie, amortyzatory z dobrą jakością, takie jak firmy Boge. Wtedy unikniemy późniejszych […]

Odpowiedz

Copyright © AutoAmortyzatory.com - Serwis o amortyzatorach dobrych firm
Wszelkie zdjęcia i logotypy należą do ich prawowitych właścicieli - zostały użyte tylko w celach informacyjnych