Arykuły wg kategorii ‘Marki samochodów’

Amortyzatory Alfa Romeo

Afla Romeo jest włoskim producentem samochodów sportowych powstałym jeszcze przed I Wojną Światową, mającą swoją siedzibę w Turynie. Początkowo producent produkował tylko i wyłącznie samochody osobowe, lecz  wojna zmusiła właścicieli do produkcji pojazdów wojskowych, a w późniejszych latach również samochodów użytkowych, jak trolejbusów, samochodów ciężarowych i dostawczych. 

więcej >>

Amortyzatory Kia

Najstarsze koreańskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne którym jest Kia Motors, w coraz szerszym stopniu zaczyna atakować rynek swoimi samochodami. Mimo iż w porównaniu z innymi światowymi producentami motoryzacyjnymi, Kia okazuje się najmłodsza, to zdecydowanie, jej rozwój jest o wiele szybszy i efektowniejszy niż u starszej konkurencji. 

więcej >>

Amortyzatory Nissan

Przez wiele lat inżynierowie Nissana konstruowali i dopracowywali części w swoich samochodach, ale największa uwagę skupiali na elementach zawieszenia którym są amortyzatory samochodowe — kamień węgielny niezawodności. Dzięki wiodącej w świecie wiedzy technicznej w zakresie motoryzacji, producent projektował, testował i certyfikował oryginalne amortyzatory Nissan. 

więcej >>

Amortyzatory Seat

Twój SEAT powinien ciągle działać tak, jakby właśnie zjechał prosto z taśmy montażowej. Jeśli chcesz to osiągnąć zawsze wybieraj oryginalne części samochodowe SEAT. Podczas całego procesu projektowania i produkcji każdych oryginalnych amortyzatorów SEAT, podlegają one rygorystycznej kontroli jakości, co gwarantuje najwyższą trwałość i wydajność – do których Twój SEAT ma pełne prawo. 

więcej >>

Amortyzatory Honda

Oryginalne amortyzatory marki Honda wytwarzane są według najwyższych światowych standardów jakościowych i zapewniają najlepsze parametry eksploatacji oraz najdłuższy okres użytkowania. 

więcej >>
Copyright © AutoAmortyzatory.com - Serwis o amortyzatorach dobrych firm
Wszelkie zdjęcia i logotypy należą do ich prawowitych właścicieli - zostały użyte tylko w celach informacyjnych